Serie A: Milan napunio mrežu Sampdorije, Torino u završnici slomio Bolognu

Subota, 28. studenog 2015. 19:50 Napisao/la  SC

Utakmice 14. kola: Torino - Bologna 2:0, Milan - Sampdoria 4:1

Nogometaši Milana uvjerljivo su pobijedili Sampdoriju u 14. kolu. Trener Milana Siniša Mihajlović igrao je protiv svog bivšeg kluba, a novi trener Sampdorije Vincenzo Montella priželjkivao je prvu pobjedu otkada je zamijenio Waltera Zengu.

Milan je bio puno bolji, Sampdoria nije imala šanse na San Siru.

MILAN: Donnarumma, Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli, Cerci (Honda 81), Kucka (Poli 58), Montolivo, Bonaventura, Bacca, Niang (Luiz Adriano 74)

SAMPDORIA: Viviano, De Silvestri (Pereira 69), Silvestre, Regini, Mesbah, Ivan (Palombo 74), Fernando, Barreto, Soriano, Muriel (Bonazzoli 63), Eder

U prvoj utakmici 14. kola talijanske Serie A Torino je pobijedio na domaćem terenu Bolognu 2:0. Prvi pogodak djelo je Belottia na asistenciju Morettia u 76. minuti, dok je drugi gol zabio Vives u sudačkoj nadoknadi nakon pogreške braniča Bologne koji je izgubio loptu.

Prvo poluvrijeme bila je uspavanka prije nego utakmica. Momčadi su bile izjednačene, bez velikih prilika.

Utakmice 14. kola: Torino - Bologna 2:0 (Belotti 76, Vives 90), Milan - Sampdoria 4:1 (Bonaventura 16, Niang 38-11m, 50, Luiz Adriano 80/Eder 87-11m)