Serie A: Icardi donio Interu pobjedu u 91. minuti, Perica u 88. minuti šokirao Milan

Nedjelja, 11. rujna 2016. 17:47 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Pescara - Inter 1:2, Bologna - Cagliari 2:1, Roma - Sampdoria 3:2 , Milan - Udinese 0:1, Genoa - Fiorentina odgođeno, Chievo - Lazio 1:1 , Atalanta - Torino 2:1

Icardi je dvama pogocima donio Interu pobjedu (2:1) na gostovanju protiv Pescare, odlučujući pogodak napadač Intera postigao je u 91. minuti.

Ivan Perišić igrao je do 75. minute, Marcelo Brozović utakmicu je gledao s klupe.

Mladi hrvatski reprezentativac Stipe Perica igra nogomet života.

Četiri pogotka, tri utakmice, sedam dana, to je učinak kakav nema nitko u proteklom tjednu.

Najprije je Perica u prošlom kolu u Udinama pogodio za potvrdu pobjede protiv Empolija, potom je postigao oba pogotka za U-21 vrstu u Gruziji i za kraj je danas potopio Milan na San Siru.

Stipe je u igru ušao u 60. minuti, u 74. je zaslužio žuti karton, a onda je odlučio pobjednika.

Igrala se 88. minuta kada je Badu ubacio loptu u kazneni prostor.

Prihvatio ju je Perica i pucao iz okreta, lopta je pogodila Abatea i prevarila Donnarummu za 0:1.

Mario Pašalić bio je na klupi Milana.

Ivan Vargić također je sa klupe odgledao remi Chieva i Lazia.

Utakmica Genoe koju vode Ivan Jurić i Stjepan Ostojić i Fiorentine za koju sus susret počeli Milan Badelj i Nikola Kalinić, a na klupi je bio Hrvoje Milić, prekinuta je u 28. minuti zbog kiše.

Novi termin odigravanja utakmice biti će utvrđen naknadno,

Roma i Sampdoria odigrali su čudnu utakmicu, a Roma je pobijedila nakon preokreta golom Tottija u 92. minuti iz jedanaesterca.

Ante Budimir u igru je kod gostiju ušao u 62. minuti.

I ova je utakmica bila u znaku kiše.

Više od sat vremena trajao je prekid između dva poluvremena, no za razliku od Genove susret je ipak nastavljen i dovršen.

Rezultati 3. kola Serie A:  Pescara - Inter 1:2 (Bahebeck 63/Icardi 77, 90+1), Bologna - Cagliari 2:1 (Verdi 23, Di Francesco 74/Bruno Alves 83), Roma - Sampdoria 3:2 (Salah 8, Džeko 61, Totti 90+2-11m/Muriel 18, Quagliarella 41), Milan - Udinese 0:1 (Perica 88), Genoa - Fiorentina 0:0 (prekid zbog kiše u 27. minuti), Chievo - Lazio 1:1 (Gamberini 51/De Vrij 54), Atalanta - Torino 2:1 (Masiello 56, Franck Kessie' 82-11m/Falque 54).