Serie A: Roma pobijedila u Napoliju, Dybala spasio Juventus pogotkom u 93. minuti

Subota, 03. ožujka 2018. 16:54 Napisao/la  SC

Roma slavila u Napoliju

U derbiju 27. kola Roma je uvjerljivo pobijedila Napoli i omogućila Juventusu da pobjedom u zaostaloj utakmici zauzme vrh ljestvice.

Napoli je razočarao svoje navijače u utakmici protiv Rome, koja je mudro i ubojito ostvarila važnu pobjedu u bori za jedno mjesto u Ligi prvaka.

Marko Rog i Hrvoje Milić sjedili su na klupi Napolija.

Nogometaši Juventusa tek su u trećoj minuti sudačke nadoknade utakmice osigurali minimalnu pobjedu nad Lazijom.

Dybala je pogodio u 93. minuti i donio trobod bianconerima.

Utakmica nije obilovala prilikama.

U 23. minuti Immobile je uputio dobar udarac, ali je Buffon obranio.

Sedam minuta kasnije Lichtsteiner je zabio, ali je sudac Banti svirao prekršaj te je gol poništen.

Mandžukić je igrao do 72. minute, Vargić je utakmicu pratio s klupe Lazija.

Alberto Grassi bio je taj koji je u 48. minuti pogotkom donio pobjedu SPAL-u u susretu 27. kola Serie A protiv Bologne.

Gosti su već u 10. minuti ostali sa igračem manje nakon isključenja Gonzaeza, a nakon dvije dobre prilike Vivianija u 1. i Lazarija u 34. Grassi je zatresao mrežu.

U trećoj minuti sudačke nadoknade susreta i SPAL je ostao sa desetoricom na terenu jer je drugi žuti karton zaradio Mattiello.

Lorenco Šimić u igru SPAL-a je ušao u 90. minuti zamijenivši Lazzarija.

Utakmice 27. kola:   Napoli - Roma 2:4 (Insigne 6, Mertens 90+1/Under 7, Džeko 26, 73, Perotti 79),    SPAL - Bologna1:0 (Grassi 48), Lazio - Juventus 0:1 (Dybala 90+3)

Poredak: Napoli 69, Juventus 68 (26), Roma 53, Lazio 52, Inter 51 (26), Sampdoria 44 (26), Milan 44 (26)...