Serie A: Rebić donio Milanu bod, Tudor debitirao pobjedom protiv Mourinha

Nedjelja, 19. rujna 2021. 14:34 Napisao/la  SC

Ante Rebić
Ante Rebić

Nogometaši Juventusa i Milana odigrali su 1:1 u derbiju 4. kola Serie A.

Na putu do prve pobjede ove sezone Juventus je zaustavio Ante Rebić, momčad trenera Massimiliana Allegrija povela je odmah na otvaranju utakmice pogotkom Alvara Morate u 4. minuti.

U 76. minuti utakmice Sandro Tonali je izveo korner, Ante Rebić je sjajno skočio i udarcem glavom svladao Szczesnyja, vratar Juventusa nemoćno je promatrao kako se lopta od vratnice odbija u mrežu.

Rebiću je ovo prvi pogodak ove sezone, ali došao je u pravo vrijeme, njegovim pogotkom Milan je ostao poravnat s Interom na vrhu Serie A.

Massimiliano Allegri ima o čemu razmišljati, nakon četiri uvodna kola Juventus je na 18. mjestu sa samo dva boda.

Gori učinak od stare dame ima jedino Salernitana, koja je trenutačno bez bodova.

Igor Tudor debitirao je na klupi Verone pobjedom protiv Josea Mourinha, koji je doživio rvi poraz na klupi Rome.

Verona je trima pogocima u nastavku utakmice ostvarila prvu pobjedu nakon tri uzastopna poraza.

Nikola Kalinić igrao je od 64. minute, Ivor Pandur sjedio je na klupi Verone.

Sampdoria je ostvarila prvu pobjedu, uvjerljivo je na gostovanju nadigrala Empoli.

Nogometaši Spezije, bivšeg kluba Gabrielea Volpija, svladali su na gostovanju Veneziju 2:1, pobjednika je odlučio Bourabia u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Martin Erlić za goste je igrao do 23. minute, kada je igru napustio zbog ozljede.

Utakmice 4. kola: Empoli - Sampdoria 0:3 (Caputo 31, 52, Candreva 70), Venezia - Spezia 1:2 (Ceccaron 59/Bastoni 13, Bourabia 93), Lazio - Cagliari 2:2 (Immobile 45, Cataldi 83/Joao Pedri 46, Balde 62), Verona - Roma 3:2 (Barak 49, Caprani 54, Faraoni 63/Pellegrini 36, Ilić 58-ag), Juventus - Milan 1:1 (Morata 4/Rebić 76)

Poredak: Inter 10, Milan 10, Napoli (3) 9, Roma 9, Fiorentina 9, Udinese (3) 7...