Serie A: Sampdoria i Milan podijelili bodove, Menez uskratio radost domaćinu

Subota, 08. studenog 2014. 22:57 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Sampdoria – Milan 2:2, Sassuolo - Atalanta 0:0

U susretu 11. kola talijanskog prvenstva bodove su podijelile momčadi Sampdorije i Milana. Gledatelji na stadionu Luigi Ferraris prvi pogodak su vidjeli u desetoj minuti kada prednost gostima iz Lombardije prekrasnim pogotkom donosi Stephan El Sharaawy.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, Talijan nigerijskog podrijetla, Stefano Okaka, na asistenciju Gabbiadinija izjednačava rezultat. U 51. minuti pogotkom brazilskog krilnog napadača Edera momčad Siniše Mihajlovića dolazi do preokreta.

Radost domaćina nije trajala predugo, jer Menez golom u 64. minuti  iz kaznenog udarca susret dovodi na početak.

U 85. minuti Bonera dobiva drugi žuti karton, ali domaćini nisu uspjeli materijalizirati prednost igrača više.

SAMPDORIA: Romero, De Silvestri, Gastaldello, Silvestre (Regini 83), Mesbah, Soriano, Obiang (Bergessio 90+1), Duncan (Rizzo 67), Gabbiadini, Okaka, Eder

MILAN: Lopez, Bonera, Mexes, Rami, De Sciglio, Essien, De Jong, Bonaventura, Honda (Torres 59), Menez (Polli 86), El Shaarawy

Utakmice 11. kola: Sampdoria – Milan 2:2 (El Sharaawy 10, Menez 64-11m/Okaka 45+1, Eder 51), Sassuolo - Atalanta 0:0