Serie A: Roma pogotkom Nainggolana slavila protiv Genoe i došla na bod zaostatka za Juventusom

Nedjelja, 14. prosinca 2014. 16:49 Napisao/la  SC

Rezultati 15. kola: Genoa - Roma 0:1, Parma - Cagliari 0:0, Udinese - Verona 1:2

Nogometaši Rome pogotkom Radje Nainggolana slavili su u Genovi rezultatom 1:0 i novom pobjedom se Juventusu primaknuli na samo bod zaostatka. Mogli su igrači iz talijanske metropole i ranije od četrdesete minute doći do vodećeg pogotka. Vratar Genoe Mattia Perin zaradio je crveni karton i skrivio jedanaesterac, no Ljajićev je udarac s bijele točke obranio pričuvni vratar Lamanna u 31. minuti.

Verona je na gostovanju svladala Udinese, a derbi začelja između Parme i Cagliarija završen je bez pogodaka.