Serie A: Mario Mandžukić dvostruki strijelac u derbiju, Juventus pobijedio Napoli

Subota, 29. rujna 2018. 17:01 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić

Ako ne može Ronaldo, može Mandžukić.

Mario Mandžukić postigao je dva pogotka u derbiju kola i vjerojatno prvenstva, Napoli je otišao iz Torina bez bodova s tri pogotka u mreži.

Ronalda neće golovi, ali je barem upisao dvije asistencije.

Od 58. minute Juventus je stekao još i prednost igrača više, zbog drugoga žutog kartona iz igre je morao Rui.

Mandžukić je igrao do 84. minute, Marko Rog sjedio je na klupi Napolija.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović nisu bili u početnoj postavi Intera, u pobjedi protiv Cagliarija igrali su od 70., odnosno, od 57. minute.

Darijo Srna i Filip Bradarić bili su u početnoj postavi Cagliarija.

Srna je odigrao cijelu utakmicu, Bradarić je izašao u 60. minuti.

Roma je uvjerljivo slavila u gradskom derbiju u kojemu je Lazio igrao bolje nego što sugerira rezultat.

Milan Badelj igrao je za Lazio od 54. minute.

Ovom pobjedom Roma se primaknula Laziju na bod.

Utakmica 7. kola:   Juventus - Napoli 3:1 (Mandžukić 28, 49, Bonucci 76/Mertens 10),   Roma - Lazio 3:1 (Pellegrini 45, Kolarov 71, Fazio 86/Immobile 62), Inter - Cagliari 2:0 (Martinez 12, Politano 89)

Poredak: Juventus 21, Napoli 15, Sassuolo i Inter 13, Lazio 12, Roma 11...