Serie A: Mandžukić strijelac u pobjedi Juventusa, Rog uspješniji od Balića i Perice

Nedjelja, 26. studenog 2017. 17:14 Napisao/la  SC

Utakmice 14. kola: Genoa - Roma 1:1, Udinese - Napoli 0:1, Lazio - Fiorentina 1:1

Mario Mandžukić (Juventus)

Mario Mandžukić načeo je mrežu Crotonea u pobjedi Juventusa.

Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu na mjestu prve špice budući da Higuain nije ulazio u igru.

Lazio i Fiorentina podijelili su bodove. Domaći su poveli u 25. minuti, a Fiorentina je izjednačila tek u 90. sa bijele točke.

Badelj je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Vargić bio na klupi Lazia.

Udinese je minimalno poražen na domaćem terenu od Napolija.

Jedini pogodak za goste postigao je Jorginho u 33. minuti, nakon to mu je vratar Scuffet obranio kazneni udarac, Jorginho je ipak uspio odijenu loptu pospremiti u mrežu.

Balić je za domaću momčad odigrao svih 90 minuta, dok je Perica zamijenjen u 60. minuti.

Rog je u igru pobjedničke momčadi ušao u 83. minuti zamijenivši Hamsika.

Genoa i Roma podijelile su bodove. El Shaarawy je doveo goste u vodstvo u 59. minuti.

Deset minuta kasnije De Rossi je zaradio crveni karton zbog prekršaja, a Genoa kazneni udarac.

Lapadula je bio siguran izvođač i donio bod Genoi.

Utakmice 14. kola: Juventus - Crotone 3:0 (Mandžukić 52, De Sciglio 60, Benatia 71), Genoa - Roma 1:1 (Lapadula 70-11m/ El Shaarawy 59), Udinese - Napoli 0:1 (Jorginho 33), Lazio - Fiorentina 1:1 (de Vrij 25/ Babacar 90-11m)