Serie A: Napoli pobijedio Juventus i stigao na bod zaostatka, Perišić strijelac

Nedjelja, 22. travnja 2018. 17:10 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić

Napoli je pobijedio Juventus pogotkom Koulibalyja u 90. minuti, kada je stasiti branič nadskočio obranu Juventusa i glavom zakucao loptu u mrežu nakon ubačaja iz kuta.

Pobjedom u derbiju 34. kola Napoli se primaknuo na bod Juventusu, završnica talijanskog prvenstva postaje vrlo neizvjesna.

Napoli je pogotkom naplatio veću inicijativu u utakmici tijekom koj je Juventus igrao previše suzdržano da ima za čime žaliti.

Mario Mandžukić igrao je od 71. minute za Juventus.

Marko Rog igrao je od 80. minute za Napoli, Hrvoje Milić sjedio je na klupi.

Pobjedu Interu nad Chievom osigurali su Icardi u 52. i Perišić u 61. minuti.

Brozović i Perišić su počeli od prve minute, a Perišića je zamijenio Candreva u 89. minuti.

Strinić je odigrao svih 90 minuta u dresu Sampdorije koja je sa čak 4:0 poražena od Lazia.

Golove za Lazio postigli su Milinković-Savić, de Vrij i dva puta Immobile.

Udinese je na domaćem terenu poražen od Crotonea.

Domaći su poveli u 6. minuti golom Lasagne, minutu kasnije izjednačio je Simy, a trobod Crotoneu donio je Faraoni u 86. minuti.

Balić je u igru Udinesea ušao u 71. minuti, dok je Perica utakmicu pratio s klupe.

Atalanta je sa 2:1 pobijedila Torino.

Butić je utakmicu pratio sa klupe poraženih za koje je jedini pogodak postigao Ljajić.

Pobjedu Atalanti donijeli su Freuler i Gosens u samo 11 minuta.

Utakmice 34. kola:    Juventus - Napoli 0:1 (Koulibaly 90),   Atalanta - Torino 2:1 (Freuler 53, Gosens 64/ Ljajić 56), Cagliari - Bologna 0:0, Chievo - Inter 1:2 (Stepinski 90/ Icardi 52, Perišić 61), Lazio - Sampdoria 4:0 (Milinković-Savić 32, de Vrij 43, Immobile, 88), Udinese - Crotone 1:2 (Lasagna 6/ Simy 7, Faraoni 86)

Poredak: Juventus 85, Napoli 84, Roma 67, Lazio 67, Inter 66, Atalanta 55...