Serie A: Ivan Jurić odigrao neodlučeno u gradskom derbiju, Lazio i Milan remizirali

Nedjelja, 25. studenog 2018. 14:36 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Ivan Jurić nije pobijedio u gradskom derbiju, Geona i Sampdoria su odigrali neodlučeno  (1:1).

Što će to značiti za Jurićevu sudbinu bit će poznato početkom tjedna.

Milan je bio nadomak vrlo važne pobjede kod Lazija. Vodio je sve do 94. minute, a onda su primili gol za 1:1.

Nakon jedne svijeće u kazneni prostor, obrana Milana je odbila loptu na nogu Correi koji s vrha 16 metara po zemlji precizno pogađa i zabija za 1:1. P

rije toga je crveno-crne u vodstvo doveo Kessie u 78. minuti kad je jednu povratnu loptu snažnim udarcem pospremio u mrežu.

Iako, treba reći da je na putu do gola pogodila Wallacea i promijenila malo smjer pa prevarila domaćeg vratara Strakoshu.

Badelj je igrao 90 minuta za Lazio, a Halilović nije ulazio u igru kod Milana.

Parma je pobijedila Sassuolo 2:1.

Vodeći pogodak za domaće postigao je Gervinho u 6. minuti.

Na 2:0 povisio je Alves u 25. minuti.

Sassuolo je smanjio prednost u 36. minuti sa bijele točke.

Alves je napravio prekršaj, Valeri pokazao na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Khouma Babacar.

Pašalić je ušao u 46. minuti susreta koji je njegova Atalanta izgubila u gostima kod Fiorentine.

Atalanta je od 84. minute igrala sa igračem manje nakon što je Iličić zaradio drugi žuti karton.

Rog je ušao u 58. minuti utakmica između Napolija i Chieva koja je završila 0:0.

Utakmica 13. kola: Genoa - Sampdoria 1:1 (Piatek 17-11m/Quagliarella 8),   Parma - Sassuolo 2:1 (Gervinho 6, Alves 25/ Babacar 36-11m), Bologna - Fiorentina 0:0, Empoli - Atalanta 3:2 (La Gumina 42, Masiello 77-ag, Silvestre 90+2/ Freuler 33, Hateboer 40), Napoli - Chievo 0:0

Poredak: Juventus 37, Napoli 29, Inter 28, Lazio 23, Milan 22, Parma 20, Roma 19...