Serie A: Juventus uvjerljivo svladao Udinese, Palermo zaustavio niz Lazija od šest pobjeda

Subota, 19. siječnja 2013. 20:55 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola:  Juventus - Udiense 4:0, Palermo - Lazio 2:2

Juventus je ostvario rezultatski uvjerljivu pobjedu protiv momčadi Udinesea, koja je ostavila puno dojam nego što rezultat sugerira. Premda su domaćini bili bolja momčad, tijek utakmice odredili su Pogbini dalekometni pogoci u 41. i 66. minuti. Udinese je do završnice odlijevao napadima Juventusa aktivnim napadom bez zadnjeg pasa, pogoci Vučinića (72) i Matrija (80) posljedica su otvorenijeg pristupa gostiju.

JUVENTUS: Buffon, Barzagli, Bonucci, Cáceres, Pogba, Vidal (78 Padoin), De Ceglie (83 Isla), Lichtsteiner, Giaccherini, Giovinco (46 Matri), Vučinić

UDINESE: Padelli, Danilo, Heurtaux, Domizzi, Basta, Allan, Pasquale (83 Silva), Pinzi, Lazzari, Pereyra (51 Di Natale), Muriel (73 Maicosuel)

Nogometaši Palerma i Lazija podijelili su bodove u prvoj utakmici 21. kola talijanskog prvenstva. Lazio je tako propustio bamre na jedan dan uhvatiti priključak s Juventusom na vrhu, u dvije minute Palermo je pogocima Arevala i Dybale (70', 71') stigao do vodstva 2:1, ali je bod gostima iz Rima donio Hernanes. Palermo je tako ujedno prekinuo niz Lazija od šest pobjeda u Serie A.

Utakmica 21. kola:  Palermo - Lazio 2:2. Stadion Renzo Barbera. Gledatelja: 17.000. Strijelci: 0:1 Floccari (10'), 1:1 Arevalo (70'), 2:1 Dybala (71'), 2:2 Hernanes (85').

PALERMO: Ujkani, Dossena, Aronica (od od 46' Munoz), Morganella (od 65' Anselmo), Von Bergen, García, Arévalo, Iličić (od 79' Malele), Kurtič, Miccoli, Dybala.

LAZIO: Marchetti, Ciani, Biava, Radu (73' Candreva), Cavanda, Cana, Mauri, Ledesma (od 80' Kozak), Hernanes, Lulić (68' Gonzalez), Floccari.

Nogometaši Palerma i Lazija podijelili su bodove u prvoj utakmici 21. kola talijanskog prvenstva. U dvije minute Palermo je pogocima Arevala i Dybale (70', 71') stigao do vodstva 2:1, ali je bod gostima iz Rima donio Hernanes. Palermo je tako ujedno prekinuo niz Lazija od šest pobjeda u Serie A.

Utakmice 21. kola: Juventus – Udinese 4:0 (Pogba 41, 66, Vučinić 72, Matri 80),  Palermo - Lazio 2:2 (Arevalo 70, Dybala 71/Floccari 10, Hernanes 85)