Serie A: Mandžukić osujetio poraz Juventusa u Allegrijevoj zadnjoj domaćoj utakmici

Nedjelja, 19. svibnja 2019. 17:05 Napisao/la  SC
Mandžukić i Allegri

Mario Mandžukić pogotkom u 80. minuti osujetio je poraz Juventusa u zadnjoj domaćoj utakmici trenera Maxa Allegrija.

Juventus i Atalanta odigrali su neodlučeno (1:1) između ostalog zbog toga jer je Allegri poslao Mandžukića u igru od 61. minute.

Dugo je Mandžukić izbivao zbog ozljede i odmah na povratku pokazao što znači da Juventus, posebice kada igra u paru s Ronaldom.

Napoli je uvjerljivo pobijedio Inter za koji su igrali Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

Inter je porazom prepustio treće mjesto Atalanti, koja ima bolju gol-razliku.

U zadnjem kolu Inter igra protiv Empolija, Atalanta protiv Sassuola, Roma protiv Parme, Milan gostuje kod SPAL-a...

Zanimljivi rasplet u borbi za četiri europska mjesta!

Iako je Chievo u 40. minuti ostao sa igračem manje utakmica sa Sampdorijom je završila 0:0.

Šemper je branio cijelu utakmicu za Chievo.

Pajač je bio dvostruki asistent u visokoj pobjedi Epolija nad Torinom.

Završilo je 4:1.

Pajač je asistirao Acquahu kod prvog pogotka u 27. minuti te Di Lorenzu za treći Empolijev pogodak u 70. minuti.

Milan je pobijedio Frosinone 2:0.

Strijelci za rossonere bili su Piatek i Suso u razmaku od devet minuta.

Utakmice 37. kola: Juventus - Atalanta 1:1 (Mandžukić 80/Iličić 33), Napoli - Inter 4:1 (Zielinski 16, Mertens 61, Ruiz 71, 78/Icardi 81-11m), Chievo - Sampdoria 0:0, Empoli - Torino 4:1 (Acquah 27, Brighi 65, Di Lorenzo 70, Caputo 89/ Falque 56), Parma - Fiorentina 1:0 (Gerson 80-ag), Milan - Frosinone 2:0 (Piatek 57, Suso 66)

Poredak: Juventus 90, Napoli 79, Atalanta 66, Inter 66, Milan 65, Roma 63...