Serie A: Remi Juventusa i Atalante u Torinu, Danilo spasio domaću momčad

Nedjelja, 22. siječnja 2023. 16:55 Napisao/la  SC
Angel Di Maria

Nogometaši Juventusa uspjeli su se spasiti poraza od Atalante na domaćem terenu, Allegrijevoj momčadi remi je donio Danilo pogotkom u 65. minuti.

Na početku tjedna Juventus je imao tri boda više od Atalante, na kraju tjedna ima dvanaest bodova manje, sva zbivanja minulih dana očito su ostavila traga na domaćim igračima.

Gosti su to pokušali iskoristiti, dva puta su imali prednost, ali ju nisu uspjeli i zadržati.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 66. minute.

Nogometaši Sampdorie doživjeli su novi domaći poraz, ovoga puta od Udinesea, koji je ušao u borbu za izlazak na europsku scenu.

Monza i Sassuolo su podijelili bodove u Monzi, Martin Erlić odigrao je svih 90 minuta za goste.

Rezultati 19. kola: Sampdoria - Udinese 0:1  (Ehizibue 88), Monza - Sassuolo 1:1 (Caprari 60/Ferrari 13), Spezia - Roma 0:2 (El Sharaawy 45, Abraham 49), Juventus - Atalanta 3:3 (Di Maria 25-11 m, Milik 34, Danilo 65/Lookman 4, 53, Maehle 46)