Serie A: Nikola Kalinić izjednačio, Gonzalo Higuain u debiju odlučio pobjednika

Subota, 20. kolovoza 2016. 22:48 Napisao/la  SC

Utakmice 1. kola: Roma - Udinese 4:0), Juventus - Fiorentina 2:1

Juventus je pobijedio Fiorentinu rezultatom 2:1 u utakmici 1. kola Serije A.

Nikola Kalinić postigao je u 70. minuti pogodak, Fiorentina je izjednačila i ozbiljno zaprijetila ambicijama aktualnog prvaka. Međutim,...

Mario Mandžukić igrao je do 66. minute, kada je umjesto njega ušao Higuain.

Najskuplji igrač u klupskoj povijesti odmah je pokazao zašto vrijedi 94 mil. eura, pogotkom u 76. minuti odlučio je pobjednika.

Milan Badelj izašao je u 65. minuti, Nikola Kalinić odigrao je cijelu utakmicu.

Marko Pjaca sjedio je na klupi Juventusa.

Utakmice 1. kola: Roma - Udinese 4:0 (Perotti 65, 75, Džeko 82, Salah 84), Juventus - Fiorentina 2:1 (Khedira 37, Higuain 76/Kalinić 70)