Serie A: Nikola Kalinić dvostruki strijelac u pobjedi Fiorentine, Mario Pašalić igrao u porazu Milana

Ponedjeljak, 12. prosinca 2016. 20:56 Napisao/la  SC

Utakmica 16.  kola: Fiorentina - Sassuolo 2:1, Roma - Milan 1:0

Roma je pobjedila Romu u derbiju 16. kola koji prema kvaliteti nije opravdao očekivanja.

Tvrda utakmica podjednakih protivnika nije obilovala prilikama, jedini pogodak postignut je preciznim udarcem s 23 metra.

Milan je najveću priliku propustio realizirati u 27. minuti, kada je vratar Szczesny prvo skrivio,  a onda obranio kazneni udarac Niangu.

Mario Pašalić odigrao je vrlo dobro do 84. minute, kada je ušao Honda.

Nikola Kalinić dvama pogocima osigurao je pobjedu Fiorentine u utakmici protiv Sassuola.

Milan Badelj asistirao je Kaliniću za drugi pogodak, Hrvoje Milić ušao je u igru u 94. minuti.

Utakmica 16.  kola: Fiorentina - Sassuolo 2:1 (Kalinić 10, 40/Acerbi 76), Roma - Milan 1:0 (Nainggolan 62)