Serie A: Marcelo Brozović, Ivan Perišić i Mario Pašalić odigrali derbi bez pogodaka

Nedjelja, 16. siječnja 2022. 14:48 Napisao/la  SC
Igor Tudor
Igor Tudor

Atalanta i Inter odigrali su derbi kola bez pogodaka, što je rijetkost za dvije efikasne momčadi.

Prilika je bilo, strijelci nisu bili previše raspoloženi za razliku od vratara.

Marcelo Brozović, Ivan Perišić i Mario Pašalić odigrali su cijelu utakmicu, točnije, Pašalić je izašao u 90. minuti.

Roma je napokon nekoga pobijedila, Jose Mourinho nakon utakmice protiv slaboga Cagliarija može biti zadovoljan jedino pobjedom.

Porugalac Nani debitirao od 72. minute za Veneziju, minutu kasnije asistirao je za pogodak vrijedan boda.

Nani je u Veneziju stigao iz MLS-a (Orlando), nekadašnji napadač Manchester Uniteda, Valencije i Lazija značajno je pojačanje u nastavku sezone.

Nikola Kalinić asistirao je za četvrti pogodak Verone u pobjedi protiv Sassuola, hrvatski internacionalac kojega u Splitu već smatraju novim igračem Hajduka, ušao je u igru u 86. minuti.

Momčad Igora Tudora ostvarila je osmu pobjedu ove sezone u utakmici protiv izravnog konkurenta za plasman u gornji dio ljestvice, Ivor Pandur sjedio je na klupi.

Utakmice 22. kola: Sassuolo - Verona 2:4 (Scamacca 54, Defrel 67/Caprari 37, Barak 44, 57-11m, 90+4), Venezia - Empoli 1:1 (Okereke 73/Zurkowski 26), Roma - Cagliari 1:0 (Oliveira 33), Atalanta - Inter 0:0