Serie A: Milan pobijedio u 92. minuti, Milan Badelj strijelac jedinog pogotka

Nedjelja, 24. travnja 2022. 16:56 Napisao/la  SC
Milan Badelj slavi pogodak

Milan je pobijedio Lazio pogotkom u 92. minuti, Ibrahimović je asistirao Tonaliju za pogodak odluke.

Preuzeo je Milan vodstvo na ljestvici ispred Intera.

Ante Rebić igrao je od 68. minute umjesto Girouda.

Milan Badelj odlučio je pobjednika utakmice u 89. minuti, hrvatski veznjak postigao je jedini pogodak i donio Genoi važne bodove u utakmici protiv Cagliarija.

Marko Rog igrao je za Cagliari od 77. minute.

Napoli je ispao iz utrke za Scudetto porazom od Empolija!

Do 80. minute Napoli je vodio 2:0 i onda izgubio utakmicu, nešto ne štima u Spallettijevoj momčadi u završnici sezone.

Utakmice 34. kola: Salernitana - Fiorentina 2:1 (Đurić 9, Bonazzoli 79/Saponara 64), Bologna - Udinese 2:2  (Hickey 6, Sansone 59/Udogie 25, Success 46), Empoli - Napoli 3:2 (Henderson 80, Pinamonti 83, 87/Mertens 44, Insigne 53), Genoa - Cagliari 1:0 (Badelj 89), Lazio - Milan 1:2 (Immobile 4/Giroud 50, Tonali 90+2)

Poredak: Milan 74, Inter 72 (33), Napoli 67 (34), Juventus 63 (33),...