Serie A: Napoli golovima Pandeva svladao Genou, Milan bolji od Sampdorije

Subota, 28. rujna 2013. 23:30 Napisao/la  SC

Stadion Luigi Ferraris. Gledatelja: 19.000. Sudac: Damato.

Strijelac: 0:1 Pandev (14'), 0:2 Pandev (25').

GENOA: Perin, Gamberini (od 36' Stoian), Portanova, De Maio, Vrsaljko, Matuzalem (od 59' Fetfatzidis), Biondini, Kucka, Antonini (od 46' Santana), Gilardino, Calaiò.

NAPOLI: Reina; Mesto, Britos, Albiol (od 46' Cannavaro), Zuniga, Inler, Behrami, Insigne, Pandev (od 81' Dzemaili), Callejon, Duvan (od 58' Higuain).

Nogometaši Napolija skočili su na prvo mjesto Serie A pobjedom na gostovanju kod Genoe. Oba pogotka zabio je Goran Pandev. Prvi je stigao u 14. minuti nakon kontre gostiju i loše reakcije domaće obrane. Makedonski nogometaš riješio se pratnje i poentirao s ruba kaznenog prostora.

Drugi pogodak stigao je u 25. minuti. Pandev je odigrao dupli pas s Insigneom. Lopta je pomalo sretna stigla do Pandeva koji je opet bio precizan. Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu u dresu Genoe.

Milan je slomio Sampdoriju pogotkom na otvaranju drugog poluvremena. Birsa je sjajno potegnuo s 18 metara.

Rezultati 6. kola: Genoa - Napoli 0:2 (Pandev 14', 25'), Milan - Sampdoria 1:0 (Birsa 46').