Serie A: Juventus pobijedio u Firenci, Roma preokrenula u sudačkoj nadoknadi

Nedjelja, 05. studenog 2023. 14:52 Napisao/la  SC
Miretti odlučio pobjednika

Juventus je pobjedom u Firenci nastavio pozitivan niz, šest utakmica momčad Maxa Allegrija nije primila pogodak.

Ove sezone Juventus nakon nekoliko sezona opet izgleda spremna za velika djela.

Roma je dvama pogocima u sudačkoj nadoknadio preokrenula rezultat, Lukaku je pogotkom u 94. minuti osigurao pobjedu.

Nije krenulo dobro, Lukaku u 5. minuti nije iskoristio kazneni udarac, Roma se mučila tijekom cijele utakmice i na kraju uz dosta sreće pobijedila.

Monza je ostvarila uvjerljivu pobjedu u Veroni, pokojni Silvio Berlusconi bio bi ponosan na igrače.

Na tribinama je utakmicu gledao Adriano Galliani, najbliži Berlusconijev suradnik stabilno vodi Monzu dok obitelj pokojnoga vlasnika ne odluči što će uraditi s nogometnom ostavštinom.

Koliko je poznato, Monza je na prodaju.

Utakmice 11. kola: Verona - Monza 1:3 (Folorunsho 86/Colombo 41, 73, Caldirola 84), Cagliari - Genoa 2:1 (Viola 48, Zappa 69/Gudmundsson 51), Roma - Lecce 2:1 (Azmoun 90+1, Lukaku 90+4/Almqvist 72), Fiorentina - Juventus 0:1 (Miretti 10)