Serie A: Monza izjednačila u 92. minuti, ali je Juventus ipak postao lider

Petak, 01. prosinca 2023. 23:33 Napisao/la  SC

Juventus je u utakmici 14. kola pobijedio (2:1) u Monzi pogotkom Gattija u 94. minuti.

U dramatičnoj završici Monza je izjednačila u 92. minuti pogotkom Carbonija, ali kada igraš protiv Juventusa utakmica završi doslovno kada sudac odsvira kraj.

Uspio je Juventus osvojiti tri boda s kojima je preuzeo vodstvo na ljestvici barem dok Inter ne odigra svoju utakmicu.

Prrvi pogodak za Juventus postigao je Rabiot (12), koji je asistirao za pogodak odluke.

U 11. minuti Vlahović nije iskoristio kazneni udarac.