Serie A: Moise Kean donio Juventusu pobjedu protiv Milana, remi Parme i Torina

Subota, 06. travnja 2019. 20:36 Napisao/la  SC
Moise Kean (Juventus)

Juventus je pobijedio Milan 2:1.

Gosti su poveli golom Piateka u 39. minuti.

Bakayoko je presjekao užasno dodavanje Bonuccija i proigrao poljskog napadača koji je lijepo poentirao za vodstvo Milana.

Izjednačio je Dybala u 60. minuti sa bijele točke, nakon što ga je srušio Mussachio.

Milan je mogao izjednačiti odmah potom, ali je Calhanoglu loptu iz slobodnog udarca poslao tik uz desnu stativu.

Ključni trenutak dogodio se u 66. minuti kada je 19-godišnji Moise Kean ušao u igru i ponovno odigrao fantastično.

Zabio je peti pogodak u posljednjih pet utakmica kada je u 84. minuti silovito s desne strane pogodio drugi kut Reine nakon dodavanja Pjanića.

Mandžukić je igrao cijeli susret, a Cristiano Ronaldo ga je preskočio zbog ozljede.

Strinić je sjedio na klupi Milana.

Utakmice 31. kola: Juventus - Milan 2:1 (Dybala 60-11m, Kean 84/ Piatek 39), Parma - Torino 0:0, Sampdoria - Roma 0:1 (De Rossi 75)