Serie A: Juventus i Inter odigrali derbi kola bez pobjednika

Nedjelja, 26. studenog 2023. 16:06 Napisao/la  SC

Derbi kola završio je bez pobjednika, Juventus i Inter pokazali su sve što imali pokazati u prvom dijelu utakmice.

Prvo poluvrijeme utakmice između dva najveća kandidata za prvaka proteklo je u zanimljivom nogometu, dok se u drugom dijelu igrao tipičan talijanski kalkulantski nogomet koji zanima samo trenere.

Martin Erlić igrao je za Sassuolo u golijadi s Empolijem.

Mirko Marić pogotkom u 61. minuti donio je Monzi bod u Cagliariju.

Marić je u igru ušao u 57. minuti, bivši napadač Osijeka postigao je prvi pogodak ove sezone.

Osijek je prodao Marića za 6,5 mil. eura 2020. godine, kada je Monza bila drugoligaš.

Utakmice 13. kola: Cagliari - Monza 1:1 (Dossena 10/Marić 61), Empoli - Sassuolo 3:4 (Caputo 4, Fazzini 30, Vina 86-ag/Pinamonti 12, Henrique 22, Berardi 66-11m, 90+2), Frosinone - Genoa 2:1 (Soule 34, Monterisi 90+4/Malinovsky 38), Roma - Udinese 3:1 (Mancini 20, Dybala 81, El Shaarawy 90/Thauvin 57), Juventus - Inter 1:1 (Vlahović 27/Lautaro Martinez 33)