Serie A: Mirallas donio bod Fiorentini, Pjaca igrao, remi Milana i Torina, Halilović na klupi

Nedjelja, 09. prosinca 2018. 14:32 Napisao/la  SC
Gianluigi Donnarumma (Milan)

Milan i Torino odigrli su bez pogodaka.

Nakon dvije prilike Torina u 5. i 17. minuti, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena sudac Orsato dosudio je kazneni udarac za rossonere, no nakon konzultacija sa VAR-om se predomislio te je Milan ostao bez najstrože kazne.

Halilović je utakmicu pratio s klupe domaćih.

Sassuolo je vodio čak 3:1 protiv Fiorentine sve do 89. minute.

Domaće su u vodstvo doveli Duncan u 63., Babacar pet minuta kasnije te Sensi u 80. minuti, dok je za Fiorentinu u 70 minuti pogodio Simeone.

Zatim je u 87. minuti Sassuolo ostao sa igračem manje nakon što je Đuričić dobio drugi žuti karton.

Dvije minute kasnije Benassi je smanjio zaostatak Fiorentine na 3:2.

I gosti su u drugoj minuti sudačke nadoknade ostali bez Milenkovića zbog drugog žutog kartona.

No, ipak su u 97. minuti uspjeli preko Mirallasa doći do boda.

Pjaca je za Fiorentinu odigrao prvo poluvrijeme.

Balić i Pašalić sjedili su na klupama svojih momčadi u susretu Udinesea i Atalante.

Gosti su slavili zahvaljujući hat tricku Zapate, dok je utješni pogodak za domaće zabio Lasagna.

Utakmice 15. kola: Sassuolo - Fiorentina 3:3 (Duncan 63, Babacar 68, Sensi 80/ Simeone 70, Benassi 89, Mirallas 90+7), Empoli - Bologna 2:1 (Caputo 10, La Gumina 80/ Poli 41), Parma - Chievo 1:1 (Alves 53/ Stepinski 47), Udinese - Atalanta 1:3 (Lasagna 12/ Zapata 2, 62, 80), Genoa - SPAL 1:1 (Piatek 38-11m/ Petagna 15), Milan - Torino 0:0