Serie A: Milanu izmakla pobjeda u sudačkoj nadoknadi, Nico Lopez donio bod Veroni

Subota, 07. ožujka 2015. 22:45 Napisao/la  SC

Utakmice 26. kola: Milan - Verona 2:2, Sampdoria - Cagliari 2:0

Nogometašima Milana pobjeda nad Veronom izmakla je dvije minute prije kraja utakmice. Verona je povela golom Tonija u 18. minuti, a izjednačio je Menez s bijele točke četiri minute prije kraja prvog poluvremena.

U nastavku nespretna reakcija igrača Verone Tachtsidisa dovodi Milan u vodstvo od 2:1. I baš kada su rossoneri pomišljali kako će zaključiti ovo kolo sa novim trobodom Nico Lopez je zabio u petoj minuti sudačke nadoknade za 2:2 i zamrznuo navijače Milana na tribinama.

MILAN: Lopez, Bonera, Paletta, Mexes, Antonelli, Bonaventura, Muntari, Poli, Menez (Destro 90), Pazzini (Bocchetti 77), Cerci (Honda 64)

VERONA: Benussi, Pisano, Marques (Rodriguez 50), Moras, Ionita, Sala, Tachtsidis, Hallfredsson (Obbadi 62), Janković (Lopez 79), Toni, Gomez

Sampdoria je pobijedila Cagliari u drugoj subotnjoj utakmici. Strijelci su bili De Silvestri i Eto'o kojemu je ovo prvijenac u dresu Cagliarija. Duje Čop nije ulazio kod Cagliarija.

Utakmice 26. kola: Milan - Verona 2:2 (Menez 41, Tachtsidis ag. 47/Toni 18, Lopez 90), Sampdoria - Cagliari 2:0 (De Silvestri 33, Eto'o 52)