Serie A: Jurić poražen od Mourinha, Sassuolo slavio na San Siru, Napoli uvjerljiv

Nedjelja, 28. studenog 2021. 17:02 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Milan posustaje!

U 14. kolu Sassuolo je pobijedio Milan na San Siru, prema viđenom potpuno zasluženo.

Trenera Stefana Piolija najviše mora brinuti da Milan nije bio ni blizu pozitivnom rezultatu.

Ibrahimović je igrao cijelu utakmicu, Rebić je ozlijeđen.

Torino hrvatskog stručnjaka Ivana Jurića poražen je na gostovanju kod Rome Josea Mourinha, jedini pogodak na utakmici postigao je Abraham u 32. minuti.

Josip Brekalo odigrao je svih 90 minuta za Torino, Marko Pjaca u igru je ušao u 76. minuti umjesto Praeta.

Napoli je svladao Lazio, sve je bilo riješeno u prvih pola sata utakmice.

Napoli je preuzeo vrh i stekao tri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Milan.

Utakmice 14. kola: Napoli - Lazio 4:0 (Zielinski 7, Mertens 10, 29, Ruiz 85), Roma - Torino 1:0 (Abraham 32), Udinese - Genoa 0:0, Milan - Sassuolo 1:3 (Romagnoli 21/Scamacca 24, Kjaer 33-ag, Berardi 66), Spezia - Bologna 0:1 (Arnautovic 83-11m)

Poredak: Napoli 35, Milan 32, Inter 31, Atalanta 28, Roma 25,...