Serie A: Milan pobijedio u Cagliariju, Ibrahimović zabio, Rog igrao, Rebić ušao

Subota, 11. siječnja 2020. 16:56 Napisao/la  SC
Zlatan Ibrahimović (Milan)

Zlatan Ibrahimović zabio je prvi gol od povratka u Milan, a Rossoneri slavili 0:2 u gostima kod Cagliarija.

Goste je u vodstvo doveo mladi napadač Rafael Leao u 46. minuti drugog poluvremena, kada je primio dugu loptu od Samu Castilleja, a onda uz devijaciju protivničkog igrača lobao golmana Cagliarija.

Milan je odigrao jako dobro danas nakon duže vremena, a točku na i stavio je Ibrakadabra u 64. minuti.

Theo Hernandez prošao je po lijevoj strani i potom poslao povratnu loptu za Ibrahimovića, koji je iz prve majstorski poslao loptu u suprotni kut i potvrdio važnu pobjedu sedmerostrukog europskog prvaka na Sardiniji.

Švedskom napadaču su poništena opravdano još dva gola danas, a ovo je njegov 57 pogodak za Milan u 87. utakmici.

Marko Rog igrao je do 76. minute za Cagliari, dok je Ante Rebić u 90. minuti dobio priliku umjesto Leaoa.

Utakmica 19. kola: Cagliari - Milan 0:2 (Leao 46, Ibrahimović 64)