Serie A: Milan pobijedio Juventus u derbiju, Mario Mandžukić ušao u završnici utakmice

Subota, 22. listopada 2016. 22:46 Napisao/la  SC

Utakmice 9. kola: Milan - Juventus 1:0, Sampdoria - Genoa 2:1

Milan je pobijedio Juventus u derbiju 9. kola, fantastičan Locatellijev udarac u 65. minuti bio je neobranjiv za Buffona... Lopta je fijuknula prema gredi od koje se odbila u mrežu.

Juventus je doživio drugi poraz, Milan se primaknuo na samo dva boda... Montella radi dobar posao u Milanu!

Mario Mandžukić ušao je u igru u 75. minuti, kada je u napadu zaigrao zajedno s Higuainom. Nije pomoglo, obrana Milana odigrala je besprijekorno...

U 33. minuti ozlijedio se Dybala, Juventus definitivno nije imao svoj dan...

Ante Budimir sjedio je na klupi Sampdorije u gradskom derbiju protiv Ivana Jurića i Stjepana Ostojića.

Utakmice 9. kola: Milan - Juventus 1:0 (Locatelli 65), Sampdoria - Genoa 2:1 (Muriel 12, Izzo 47-ag/Rigoni 24)