Serie A: Dybala donio pobjedu Juventusu, Benevento ostvario prvu pobjedu

Subota, 30. prosinca 2017. 14:39 Napisao/la  SC
Dybala (Juventus)

Mario Mandžukić igrao je do 83. minute za Juventus u pobjedi u Veroni, junak utakmice s dvama pogocima bio je Dybala.

Inter je ne izlazi iz krize, donedavni kandidat za prvaka odigrao je bez pogodaka protiv Lazija na San Siru.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za Inter, Marcelo Brozović igrao je zadnjih pet minuta.

Ivan Vargić sjedio je na klupi Lazija.

Benevento je u 19. kolu ostvario prvu pobjedu ove sezone.

Ivan Strinić igrao je za Sampdoriju u pobjedi protiv SPAL-a, koja je ostvarena dvama pogocima u sudačkoj nadoknadi.

Stipe Perica i Andrija Balić sjedili su na klupi Udinesea u pobjedi protiv Bologne.

Nogometaši Milana osvojili su bod u Firenzi što bi u nekim drugim vremenima bila vijest za rubriku razno.

U trenucima velike krize osvojeni bod protiv Fiorentine veliki je napredak momčadi  Gennara Gattusa, posebice u kontekstu psihološke spreme igrača.

Naime, Calhanoglu je postigao pogodak za izjednačenje nekoliko minute nakon vodstva domaćina, prvi put se momčad Milana vratila iz negativnog rezultata.

Gattuso je u kupu prije tri dana eliminirao Inter, u subotu je osvojio bod u Firenci... Napokon se događa nešto pozitivno.

Milan Badelj odigrao je standardno za Fiorentinu

Nikola Kalinić zbog ozljede nije bio u sastavu Milana.

Utakmice 19. kola:    Verona - Juventus 1:3 (Caceres 59/Matuidi 6, Dybala 72, 77),    Inter - Lazio    0:0,    Fiorentina - Milan 1:1 (Simeone 71/Calhanoglu 74), Atalanta - Cagliari 1:2 (Gomez 90+1/Pavoletti 6, Padoin 23), Benevento - Chievo 1:0 (Coda 64), Bologna - Udinese 1:2 (Danilo 27-g/Widmer 37, Lasagna 48), Roma - Sassuolo 1:1 (Pellegrini 31/Missiroli 78), Sampdoria - SPAL 2:0 (Quagliarella 90+2, 90+4), Torino - Genoa 0:0

Poredak: Napoli 48, Juventus 47, Inter 41, Roma 39, Lazio 37,...