Serie A: Remi Intera na San Siru, Milan izbjegnuo poraz od predzadnje momčadi

Nedjelja, 14. travnja 2024. 17:18 Napisao/la  SC
Jović postigao pogodak

Milan je izbjegnuo poraz nakon što je Sassuolo vodio 3:1, ali neće taj rezultati podignuti raspoloženje u svlačionicu uoči utakmica protiv Rome u Europskoj ligi i Intera u prvenstvu.

Napoli je još jednom razočarao svoje navijače uz napomenu da Soule u 30. minuti nije iskoristio kazneni udarac za goste.

Inter nije uspio pobijediti Cagliari na San Siru, Viola je gostima donio bod pogotkom u 83. minuti.

Utakmice 32. kola: Napoli - Frosinone 2:2 (Politano 16, Osimhen 63/Cheddira 50, 73), Sassuolo - Milan 3:3 (Pinamonti 4, Lauriente 10, 53/Leao 20, Jović 59, Okafor 84), Udinese - Roma 1:1 (Pereyra 23/Lukaku 64), Inter - Cagliari 2:2 (Thuram 12, Calhanoglu 74/Shomurodov 65, Viola 83)