Serie A: Inter nastavio igrati najbolji nogomet, Milan Badelj i Nikola Vlašić remizirali

Subota, 13. siječnja 2024. 17:13 Napisao/la  SC
Lautaro Martinez (Inter)

Inter je nastavio pozitivan niz u Monzi, napunio je lider mrežu domaćina, sjajno igra momčad Simonea Inzaghija i na početku ove godine.

Lautaro Martinez dvama pogocima povećao je prednost na ljestvici strijelaca, kapetan Intera postigao je 18 pogodaka ili dvostruko više od prvih pratitelja (Giroud, Berardi, Calhanoglu).

Milan Badelj i Nikola Vlašić odigrali su utakmicu bez pogodaka u Genovi.

Kapetan Geone Badelj izašao je u 86. minuti, Vlašić je igrao do 61. minute utakmice u kojoj nije bilo puno prilika.

Trener Torina Ivan Jurić osvojio je bod protiv kluba u dresu kojega je igrao najbolji nogomet u karijeri i kojega je čak triput vodio kao trener.

Nekadašnji branič Dinama Amir Rrahmani pogotkom u 94. minuti osigurao je Napoliju pobjedu, Domagoj Bradarić asistirao je za pogodak Salernitane.

Utakmice 20. kola: Genoa - Torino 0:0, Napoli - Salernitana 2:1 (Politano 45+4-11m, Rrahmani 90+4/Candreva 29), Verona - Empoli 2:1 (Đurić 3, Ngonge 56/Zurkowski 64), Monza - Inter 1:5 (Calhanoglu 12-11m, 60, L. Martinez 14, 84-11, Thuram 88)