Serie A: Inter i Juventus odigrali bez pobjednika, Brozović i Perišić igrali

Subota, 27. travnja 2019. 16:55 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo

Inter i Juventus odigrali su derbi bez pobjednika.

Što se tiče dojma, Inter je bio bolji u prvom, Juventus u drugom dijelu utakmice.

Obje su momčadi propustile svoje prilike.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su cijelu utakmicu.

Hrvatski veznjak u dresu Empolija Marko Pajač upisao se u strijelce u dvoboju sa Bolognom.

Pajač je doveo gostujući Empoli u vodstvo u 17. minuti.

No, domaći su u drugom poluvremenu prvo izjednačili preko Soriana u 52. minuti, a zatim i osigurali pobjedu zahvaljujući pogotku Orsolinija u 83. minuti.

Šlag na kraju bio je pogodak Sansonea u šestoj minuti sudačke nadoknade susreta za konačnih 3:1 za Bolognu.

Darijo Srna igrao je od 75. minute za  Cagliari na gostovanju kod Rome.

Filip Bradarić sjedio je na klupi Cagliarija, Ante Čorić igrao je za Romu od 87. minute.

Utakmic 34. kola: Inter - Juventus 1:1 (Nainggolan 7/Ronaldo 62), Bologna - Empoli 2:1 (Soriano 52, Orsolini 83, Sansone 90+6/ Pajač 17), Roma - Cagliari 3:0 (Fazio 5, Astore 8, Kolarov 86)

Poredak: Juventus 88, Napoli 67 (33), Inter 62, Roma 58, Milan 56 (33),...