Serie A: Juventus pobijedio Inter, Brozović isključen, Pašalić i Erlić strijelci

Subota, 15. svibnja 2021. 16:59 Napisao/la  SC
 Mario Pašalić

Nogometaši Atalante nastavili su svoj pohod ka Ligi prvaka, u 37. kolu Serie A svladali su na gostovanju Genou 3:4.

Mario Pašalić u 51. minuti lijepim je pogotkom doveo Atalantu u veliku prednost (1:4), ali domaćini su do kraja utakmice preko razigranog Pandva došli nadomak potpunog preokreta.

Marko Pjaca odigrao je svih 90 minuta za domaćina, Milan Badelj nije bio na klupi.

Pašalić je kod Atalante u igru ušao u 48. minuti umjesto Zapate.

Juventus je svladao prvaka Intera i ostao u utrci za Ligom prvaka.

Pobjedu bivšem prvaku donio je Cuadrado u 88. minuti.

Inter je u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena zbog drugog žutog kartona ostao bez Marcela Brozovića, Ivan Perišić u igru je ušao u 46. minuti.

Martin Erlić bio je strijelac u pobjedi Spezie nad Torinom, Erlić je pogodak postigao u 84. minuti, sedam minuta nakon što je ušao u igru umjesto strijelca prvog pogotka Saponare.

Utakmice 37. kola: Genoa – Atalanta 2:4 (Shomurodov 49, 85, Pandev 66-11 m/Zapata 9, Malinovsky 26, Gosens 44, Pašalić 51), Spezia – Torino 4:1 (Saponara 19, Nzola 41, 74, Erlić 84/Belotti 53), Juventus - Inter 3:2 (Ronaldo 24, Cuadrado 45+3, 88/Lukaku 35, Chielini 83-ag), Roma - Lazio 2:0 (Mkhitaryan 42, Pedro 78)

Poredak: Inter 88, Atalanta 78, Milan 75 (36), Juventus 75, Napoli 73 (36), Lazio 67 (36), Roma 61...