Serie A: Verona primila tri pogotka za deset minuta, Mario Pašalić strijelac

Nedjelja, 31. siječnja 2021. 17:13 Napisao/la  SC
Ivan Jurić, trener Verone

Verona je doživjela poraz u Rimu, momčad Ivana Jurića do odmora je primila tri pogotka za manje od deset minuta.

U nastavku se igralo za prestiž...

Nogometaši Atalante poraženi su u Bergamu od Lazia 1:3 u utakmici 20. kola Serie A.

Mario Pašalić u igru je za domaćine ušao u 54. minuti, u 79. minuti je zatresao gostujuću mrežu za smanjenje rezultata, ali domaćini ipak nisu uspjeli doći do preokreta.

Pašaliću je ovo drugi pogodak ove sezone.

Cagliari je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade ispustio pobjedu protiv Sassuola, kojom bi pobjegao iz zone ispadanja.

Spezia, klub nekadašnjeg vlasinka Rijeke Gabrielea Volpija, poražena je na domaćem terenu od Udinesea.

Vrijedne bodove u borbi za ostanak u Serie A osvojila je i Genoa uvjerljivom pobjedom kod fenjeraša Crotonea.

Milan Badelj igrao je svih 90 minuta, Marko Pjaca u igru je ušao u 61. minuti.

Utakmice 20. kola: Spezia – Udinese 0:1 (De Paul 52), Atalanta – Lazio 1:3 (Pašalić 79/Marušić 3, Correa 52, Muriqui 82), Cagliari – Sassuolo 1:1 (Joao Pedro 75/Boga 90+4), Crotone – Genoa 0:3 (Destro 24, 51, Czyborra 29), Napoli - Parma 2:0 (Elmas 32, Politano 82), Roma - Verona 3:1 (Mancini 21, Mikhitaryan 22, Mayoral 30/Colley 62)

Poredak: Milan 46, Inter 44, Roma 40, Juventus 39 (19), Napoli 37 (19), Lazio 37, Atalanta 36,...