Serie A: Napoli pobijedio Cagliari zahvaljujući VAR-u u 98. minuti, Srna i Bradarić na klupi

Nedjelja, 05. svibnja 2019. 17:23 Napisao/la  SC
Darijo Srna
Darijo Srna

Darijo Srna i Filip Bradarić nisu igrali u porazu od Napolija, ostvarenim pogotkom koji je  uzburkao duhove na terenu.

Sudac je nakon pregleda VAR-a dosudio kazneni udarac u 98. minuti, Insigne je pogodio za pobjedu.

Sanabria u 96. minuti nije iskoristio kazneni udarac, Roma je uspjela osvojiti bod protiv Genoe.

Atalanta je pobjedom protiv Lazija ostala u utrci za plasman u ligu prvaka, Lazio je izgubio važne bovode u borbi za europski plasman.

Mario Pašalić (Atalanta) i Milan Badelj (Lazio) nisu bili u početnim postavama.

Pašalić je igrao od 65., a Badelj od 78. minute.

Utakmice 35. kola: Empoli - Fiorentina 1:0 (Farias 54), Lazio - Atalanta 1:3 (Parolo 3/Zapata 22, Casragne 58, Wallace 76-ag), Parma - Sampdoria 3:3 (Alves 2, Kucka 67, Bastoni 71/Quagliarella 28-11m, 61, Defrel 38), Sassuolo - Frosinone 2:2 (Ferrari 66, Boga 78/Sammarco 8, Paganini 36), Genoa - Roma 1:1 (Romero 90+1/El Shaaraway 82), Napoli - Cagliari 2:1 (Mertens 85, Insigne 90+8-11m/Pavoletti 63)