Serie A: Napoli srušio Juventus u Torinu, Marcelo Brozović dvostruki asistent za Inter

Nedjelja, 23. travnja 2023. 16:19 Napisao/la  SC

Od kada su im privremeno vratili oduzete bodove nogometaši Juventusa ne mogu se sastati s pobjedom, treći poraz u nizu na njihovom im je terenu nanio Napoli u derbiju 31. kola.

Pogodak odluke postigao je Raspadori u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena, Raspadori je u igru ušao u 86. minuti.

Marcelo Brozović asistirao je za prvi pogodak dvostrukog strijelca Romelua Lukakua u pobjedi protiv Empolija.

Brozović je igrao do 77. minute u pobjedi kojom se Inter na ljestvici primaknuo plasmanu u Ligu prvaka.

Josip Brekalo nije bio u rosteru Fiorentine ubog ozljede.

Utakmice 31. kola: Empoli - Inter 0:3 (Lukaku 48, 76, Martinez 88), Monza - Fiorentina 3:2 (Biraghi 26-ag, Dany Mota 43, Pessina 58-11m/Kouame 8, Saponara 13), Udinese - Cremonese 3:0 (Samardžić 2, Perez 27, Success 36), Juventus - Napoli 0:1 (Raspadori 90+3)