TALIJANSKO PRVENSTVO

Mandžukić strijelac za Juventus, Inter poražen

Srijeda, 20. travnja 2016. 23:15 Napisao/la  SC

Utakmice 34. kola: Genoa - Inter 1:0, Juventus - Lazio 3:0, Roma - Torino 3:2, Udinese - Fiorentina 2:1

Mario Mandžukić bio je strijelac prvoga pogotka Juventusa u utakmici protiv Lazija, preostala dva postigao je Dybala.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović igrali su u porazu Intera u Đenovi. Milan Badelj igrao je od početka, Nikola Kalinić ušao u 62. minuti utakmice u Udinama, gdje je Fiorentina doživjela minimalni poraz.

Francesco Totti ušao je u igru u 86. minuti i postigao dva pogotka kojim je Roma preokrenula rezultat protiv Torina. Veteran je drugu utakmicu zaredom bio ključni igrač Rome!

Mato Jajalo igrao je za Palermo, a Šime Vrsaljko za Sassuolo u utakmicama bez pobjednika protiv Atalante i Sampdorije.

Utakmice 34. kola: Sassuolo - Sampdoria 0:0, Chievo - Frosinone 5:1 (Floro Flores 36, Pellissier 47, 80, Rigoni 58, Sardo 60/Ciofani 5), Empoli - Verona 1:0 (Maccarone 50), Genoa - Inter 1:0 (De Maio 77), Juventus - Lazio 3:0 (Mandžukić 39, Dybala 52, 64), Palermo - Atalanta 2:2 (Vazquez 2, Struna 76/Borriello 11, Paletta 55), Roma - Torino 3:2 (Manolas 65, Totti 86, 89/Belotti 35, Martinez 80), Udinese - Fiorentina 2:1 (Zapata 2, Thereau 53/Zarate 23)