Serie A: Mandragora donio pobjedu Udineseu, Bradarić igrao u pobjedi Cagliaria, remi Intera

Nedjelja, 07. travnja 2019. 16:59 Napisao/la  SC
Rolando Mandragora (Udinese)

Pajac je igrao prvo poluvrijeme za Empoli u gostima kod Udinesea.

Udinese Igora Tudora je s igračem manje pobijedio Empoli 3:2.

Empoli je poveo u 11. minuti golom Caputa.

Uslijedilo je izjednačenje De Paula četiri minute kasnije.

Krunić ponovno Empoliju donosi prednost u 24. minuti, ali De PAul u 41. minuti postiže izjednačujući pogodak sa bijele točke.

U samoj završnici prvog poluvremena Mandragora pogađa za vodstvo Udinesea.

U 63. minuti Zeegelaar dobiva i drugi žuti karton te UDinese ostaje sa desetoricom.

Bradarić je ušao u 74. minute s klupe Cagliaria u igru, dok Šimić nije ulazio u igru SPAL-a.

Brozović je igrao 23 minute, Perišić cijlu utakmicu u remiju Intera i Atalante.

U utakmici bez golova Pašalić je igrao za Atalatu do 74. minute.

Badelj je igrao do 80. minute u remiju svoga Lazia i Sassuola, završilo je 2:2.

Utakmice 31. kola: Fiorentina - Frosinone 0:1 (Ciofani 84), Cagliari - SPAL 2:1 (Farago 3, Pavoletti 60/ Antenucci 18-11m), Udinese - Empoli 3:2 (De Paul 15, 41-11m, Mandragora 45/ Caputo 11, Krunić 24), Inter - Atalanta 0:0, Lazio - Sassuolo 2:2 (Immobile 53-11m, Lulić 90+5/ Rogerio 57, Berardi 89)