Serie A: Budimir strijelac u pobjedi Crotonea protiv Badeljeve Fiorentine, poraz Jurićeve Genoe

Nedjelja, 29. listopada 2017. 14:20 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Benevento - Lazio 1:5

Ante Budimir (Crotone)

Ante Budimir, bivši napadač Intera i Lokomotive zabio je vodeći gol za Crotone protiv Fiorentine.

Budimir se u 17. minuti najbolje snašao nakon ubačaja Trotte i spretno pogodio za 1:0. To mu je prvi prvenstveni gol ove sezone, a drugi ukupno.

Badelj je za Fiorentinu igrao cijelu utakmicu.

Napoli je pobijedio Sassuolo, a Marko Rog je u igru pobjedničke momčadi ušao u 76. minuti.

Sampdoria je uvjerljivo svladala Chievo 4:1. Ivan Strinić igrao je svih 90 minuta u dresu domaće momčadi.

Trener Ivan Jurić i njegova Genoa poraženi su minimalnim rezultatom u gostima kod SPAL-a. Brlek je poraz svoje momčadi pratio s klupe.

Udinese je pobijedio Atalantu, no Perica i Balić su gledali utakmicu sa klupe Udinesea.

Nogometaši Lazia uvjerljivo su svladali Benevento u gostima.

Mrežu domaćih načeo je već Bastos u 4. minuti, uslijedili su golovi Immobilea i Marusica te je do poluvremena prednost već bila tri pogotka.

Domaći su smanjili u 55. minuti pogotkom Lazaara, no to im nije pomoglo. Raspoloženi Lazio nastavio je zabijati, a u strijelce su se upisali Parolo i Nani.

Vratar Vargić pobjedu svoje momčadi pratio je s klupe.

Utakmica 11. kola: Benevento - Lazio 1:5 (Lazaar 55/ Bastos 4, Immobile 13, Marusić 24, Parolo 76, Nani 86), Crotone - Fiorentina 2:1 (Budimir 17, Trotta 19/ Benassi 44), SPAL - Genoa 1:0 (Antenucci 56), Napoli - Sassuolo 3:1 (Allan 22, Callejon 44, Mertens 54/ Falcinelli 41), Sampdoria - Chievo 4:1 (Linetty 20, Torreira 26, 85, Zapata 44/ Cacciatore 24), Udinese - Atalanta 2:1 (De Paul 45-11m, Barak 68/ Kurtic 29)