Serie A: Lazio napunio mrežu Verone, žestoka završnica buduće momčadi Ivana Vargića

Četvrtak, 11. veljače 2016. 23:27 Napisao/la  SC

Utakmica 25. kola: Lazio - Verona 5:2

Nogometaši Lazija u nastavku utakmice žestoko su se obračunali s Veronom, pet pogodaka protiv "fenjeraša" na Olimpicu dobro je došlo za podizanje samopuzdanja buduće momčadi Ivana Vargića.

Dvama pogocima Verona je poraz učinila zanimljivom, u 79. minuti smanjila je na 3:2 i onda u desetak minuta primila još dva pogotka.

Utakmica je odigrana ranije zbog ragbi utakmice između Italije i Engleske, koja se ovog vikenda igra na Olimpicu.

LAZIO: Marchetti, Konko, Mauricio, Hoedt, Lulić, Cataldi, Biglia, Milinković-Savić, Felipe Anderson (Candreva 84), Matri (Klose 80), Mauri (Keita 73)

VERONA: Gollini, Pisano, Helander, Moras, Fares (Gilberto 51), Wszolek, Ionita, Greco, Janković (Romulo 51), Pazzini (Gomez Taleb 69), Toni

Utakmica 25. kola: Lazio - Verona 5:2 (Matri 45, Mauri 50, Felipe Anderson 68, Keita Balde 82, Candreva 90-11m/Greco 72, Toni 79)