Serie A: Milan ostvario preokret protiv Juventusa, Ante Rebić potvrdio pobjedu

Utorak, 07. srpnja 2020. 21:36 Napisao/la  SC

Juventus u 53. minuti poveo 2:0 pogotkom Ronalda i onda za pet minuta primio čak  tri pogotka, Ante Rebić nastavio seriju pogodaka

Rebić postigao četvrti pogodak

Milan je ostvario rijetko viđeni preokret (4:2) u utakmicama protiv Juventusa.

Općenito se teško prisjetiti kada je Juventus primio tri pogotka za pet minuta kao u utorak na San Siru.

Nakon što su mreže mirovale u prvom dijelu, nitko nije mogao pretpostaviti golijadu u drugom dijelu utakmice.

Posebno nije mogao pretpostaviti da bi Juventus mogao izgubiti bodove nakon što je u 53. minuti poveo 2:0 pogotkom Ronalda.

U 62. minuti Ibrahmović je postigao pogodak iz penala, pet minuta kasnije na semaforu je svijetlilo 3:2 za Milan!

Juventus se oporavio od šoka, počelo se igrati otvoreno, pogodak se osjećao u zraku što ove sezone znači da je Rebić negdje blizu...

U 80. minuti Alex Sandro pogiješio je u zadnjoj liniji, dodao je loptu Bonaventuri, koji je odmah proigrao Rebića, zatresla se mreža Juventusa četvrti put nakon što je hrvatski reprezentativac snažnim udarcem iz prve nastavio seriju pogodaka (10) ove sezone.

Potvrdio je Rebić pobjedu nakon sjajne igre Milana u zadnjoj trećini utakmice, nastojanja Juventusa da se rezultatski pokuša vratiti u utakmicu nisu uspjela.

Lazio je doživio drugi uzastopni poraz, ovog puta bodove je izgubio od davljenika.

Lecce je osvojio važne bodove u borbi za ostanak, a Lazio ostao u utrci za titulu prvaka samo zahvaljujući porazu Juventusa na San Siru.

Obje su momčadi propustile realizirati nekoliko prilika, Lecce je ipak bio bliži pobjedi.

Mancosu u petoj minuti sudačke nadoknade prvoga dijela nije iskoristio kazneni udarac.

Utakmice 31. kola: Lecce - Lazio 1:1 (Babacar 30, Lucioni 47/Caicedo 5), Milan - Juventus 4:2 (Ibrahimović 62-11m, Kessie 66, Leao 67, Rebić 80/Rabiot 47, Ronaldo 53)

Poredak: Juventus 75, Lazio 68, Inter 64 (30), Atalanta 63 (30), Milan 49, Roma 48 (30),...