Serie A: Kalinić strijelac za Milan, Napoli preuzeo vrh pobjedom protiv Genoe

Četvrtak, 26. listopada 2017. 00:05 Napisao/la  SC
Nikola Kalinić (Milan)

Milan je napokon pobijedio,  Nikola Kalinić bio je strijelac u utakmici protiv Chieva.

Kalinić je igrao do 80. minute utakmice kojom je trener Vicenzo Montella dobio malo vremena za predah od medijskih napada.

Mario Mandžukić nije igra za Juventus u pobjedi protiv SPAL-a, hrvatski napadač suspendiran je zbog crvenog kartona.

Marko Rog igrao je od 71. minute za Napoli u pobjedi protiv Genoe, momčad Ivana Jurića pokazala se kao ozbiljan protivnik vodećoj momčadi lige.

Milan Badelj igrao za Fiorentinu u pobjedi protiv Torina.

Stipe Perica igrao do 51. minute za Udinese, Andrija Balić sjedio je na klupi.

Utakmice 10. kola: Atalanta - Verona 3:0 (Freuler 50, Iličić 59, Kurtić 75), Bologna - Lazio 1:2 (Lulić 50-ag/Milinković-Savić 4, Lulić 29), Cagliari -  Benevento 2:1    (Farago 9, Pavoletti 90+5/Iemmello 90+4), Chievo - Milan 1:4    (Birsa 61/Suso 36, Cesar 42-ag, Calhanoglu 55, Kalinić 64), Fiorentina - Torino 3:0     (Benassi 29, Simeone 66, Babacar 75), Genoa - Napoli 2:3 (Taarabt 4, Izzo 76/Mertens 14, 30, Zukanović 60-ag), Juventus - SPAL 4:1 (Bernardeschi 14, Dybala 22, Higuain 65, Cuadrado 70/Paloschi 34), Roma -  Crotone 1:0 (Perotti 10-11m), Sassuolo - Udinese 0:1 (Barak 32)