Serie A: Strinić i Rog igrali u rimskoj pobjedi, Pašalić strijelac za Milan, Brozović na klupi Intera

Nedjelja, 09. travnja 2017. 14:44 Napisao/la  SC

Utakmica 31. kola:  Lazio - Napoli 0:3,  Sampdoria – Fiorentina 2:2, AC Milan – Palermo 4:0, Bologna - AS Roma 0:3 , Cagliari – Torino 2:3, Crotone – Inter 2:1, Udinese – Genoa 3:0

Ivan Strinić odigrao je cijelu utakmicu za Napoli, dok je Marko Rog igrao zadnjih desetak minuta u Rimu.

Napoli je uvjerljivo pobijedio Lazio i nastavio potjeru za drugoplasiranom Romom.

Ivan Vargić sjedio je na klupi rimske momčadi.

Mario Pašalić bio je strijelac drugog pogotka za Milan koji je slavio protiv Palerma ukupno 4:0.

Pašalić je odigrao čitav susret.

Josip Posavec bio je na klupi Palerma.

Bruno Petković igrao je za Bologno od 63. minute u porazu 0:3 od Rome.

Inter je na gostovanju kod Crotonea koji se bori za ostanak, izgubio 1:2.

Ivan Perišić odigrao je cijeli susret, a Marcelo Brozović odgledao je susret sa klupe za pričuve.

Stipe Perica odgledao je pobjedu Udinesea sa klupe za pričuve.

Sampdoria i Firentina odigrale su neodlučenim rezultatom 2:2.

Domaći su dva puta vodili, ali gosti su se svaki put uspješno vraćali.

Pogodak za izjednačenje, 2:2, postigao je Khouma Babacar pogotkom sa ruba šesnaesterca pod prečku domaćeg vratara.

Nikola Kalinić ušao je u igru u 46. minuti, Milan Badelj odigrao je cijeli susret, a Hrvoje Milić igrao je do 73. minute za Fiorentinu.

Kod Sampdorije Ante Budimir i Lorenco Šimić bili su na klupi za pričuve.

Utakmice 31. kola:  Lazio - Napoli 0:3 (Callejon 25, Insigne 51, 90+2),   Sampdoria – Fiorentina 2:2 (Fernandes 5, Alvarez 71/Rodriguez 60, Babacar 89), AC Milan – Palermo 4:0 (Suso 6, Pasalić 19, Bacca 37, Deulofeu 70), Bologna - AS Roma 0:3 (Fazio 26, Salah 41, Džeko 75), Cagliari – Torino 2:3 (Borriello 19, Han Kwang 90+5/Ljajić 33, Belotti 39, Acquah 53), Crotone – Inter 2:1 (Falcinelli 19, 22/D Ambrosio 65), Udinese – Genoa 3:0 (De Paul 20, Zapata 21, Rubinho 49 – ag)