Serie A: Juventus u drugom dijelu utakmice napunio mrežu Leccea

Petak, 26. lipnja 2020. 23:36 Napisao/la  SC

U prvoj utakmici 28. kola Serie A vodeći Juventus uvjerljivo je pobijedio Lecce u nastavku utakmice.

Osjetno moćniji Juventus postao je još moćniji nakon što je Lucioni dobio izravni crveni karton u 32. minuti.

Imali su domaći igrači nekoliko šansi u prvom dijelu, ali na pogodak se čekalo više od 50 minuta.

U završnici utakmice Juventus je potpuno nadigrao Lecce.

Ronaldo je sam izborio kazneni udarac koji je realizirao, poverh toga dvaput je asistirao.

Higuain je zatresao mrežu prvi put nakon stanke zbog ozljede.

Utakmica 28. kola: Juventus - Lecce 4:0 (Dybala 53, Ronaldo 61-11m, Higuain 84, de Ligt 86)

Poredak: Juventus 69, Lazio 62 (27), Inter 58 (27),...