Serie A: Juventus pobijedio Romu, Bonucci donio tri boda u 86. minuti

Nedjelja, 05. listopada 2014. 20:07 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Juventus - Roma 3:2, Empoli - Palermo 3:0, Lazio - Sassuolo 3:2,  Parma - Genoa 1:2, Sampdoria - Atalanta 1:0,  Udinese - Cesena 1:1

Nogometaši Juventusa pobijedili su Romu u derbiju 6. kola talijanske Serie A. Susret je odlučio Bonucci sjajnim volejem u 86. minuti utakmice. Prije toga Juventus je zabio dva gola s bijele točke (Tevez), dok je Totti bio siguran s kreča u 32. minuti. Roma je vodila nakon gola Iturbea u 44. minuti, ali je u nadoknadi prvog dijela primila pogodak.

Inter je doživio novi poraz, Fiorentina je slavila 3:0. Milan Badelj nije igrao za Fiorentinu, Mateo Kovačić odigrao je 90 minuta za Inter.

JUVENTUS: Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Caceres (od 46' Ogbonna), Pirlo (od 79' Vidal), Marchisio, Asamoah, Pogba, Tévez, Llorente (od 59' Morata).

ROMA: Skorupski, Maicon, Holebas,  Yanga-Mbiwa, Manolas, Kéita, Nainggolan, Pjanić (od 85' Paredes), Toti (od 75' Destro), Gervinho, Itrube (od 66' Florenzi).

Utakmica 6. kola: Juventus - Roma 3:2 (Tevez 27'-11m, 45'-11m, Bonucci 86'/Totti 32'-11m, Iturbe 44'), Empoli - Palermo 3:0, Lazio - Sassuolo 3:2,  Parma - Genoa 1:2, Sampdoria - Atalanta 1:0,  Udinese - Cesena 1:1, Fiorentina - Inter 3:0, Napoli - Torino 2:1.