Serie A: Juventus ostao bez pobjede u 88. minuti utakmice u Udinama, Mourinho pobijedio

Nedjelja, 22. kolovoza 2021. 20:37 Napisao/la  SC
Ronaldo
Ronaldo

Jose Mourinh debitirao je pobjedom na klupi Rome u utakmici protiv Fiorentine.

Udinese je izbjegnulo poraz od Juventusa u 88. minuti, kada je Deulofeu izjednačio (2:2).

Juventus je u prvoj utakmici ove sezone više pokazao kakve rezerve ima nego kako će igrati ove sezone.

Ronaldo je igrao od 60. minute, ušao je umjesto Morate koji je utakmicu počeo u napadu s Dybalom.

Chiellini je također sjedio na klupi do 60. minute, najbolji stoperski par netom završenog Europskog prvenstva nije od početka utakmice igrao zajedno.

Stoperski činili su Bonnuci i de Ligt, Chiellini je ušao umjesto Ramseya, kada je Juventus počeo igrati s trojicom stopera.

Najbolji igrač talijanske reprezentacije na EP-u ušao je tek u 74. minuti, Chiesa je ušao umjesto Cuadrada.

Bologna je ostvarila preokret dvama pogocima za dvije minute u utakmici koju je završila s devetoricom igrača.

Crvene kartone dobili su domaći igrači Soriano (55) i Schouten (88), ali je prvi ipak pocrvenio gostujući igrač Strandberg (34).

Utakmice 1. kola: Bologna - Salernitana 3:2 (De Silvestri 59, 77, Arnautović 75/Bonazzoli 52, Coučibaly 70), Udinese - Juventus 2:2 (Pereyra 51, Deulofeu 83/Dybala 3, Cuadrado 23), Napoli - Venezia (Insigne 62-11m, Elmas 73), Roma - Fiorentina 3:1 (Mikhtaryan 26, Veretout 64, 79/Milenković 60)