Serie A: Ivan Perišić strijelac u pobjedi Intera, Milan svladao Fiorentinu

Nedjelja, 01. svibnja 2022. 14:30 Napisao/la  SC
Ivan Perišić

Ivan Perišić drugu utakmicu zaredom bio je strijelac za Inter, drugi put je postigao pogodak za pobjedu.

U prošlom kolu Perišić je postigao pogodak protiv Bologne, koji ništa nije značio u porazu.

Perišić je Udinama postigao prvi pogodak, Lautaro Martinez je osigurao pobjedu kojom je Inter nastavio borbu za Scudetto s Milanom.

Marcelo Brozović odigrao je prema običaju cijelu utakmicu.

Milan je nastavio utrku s Interom, Leao je odlučio pobjednika protiv ove sezone jako dobre Fiorentine.

Ante Rebić igrao je od 56. minute, Zlatan Ibrahimović igrao je od 67. minute.

Ivan Jurić ostvario je novu pobjedu, Torino je pobijedio Empoli trima pogocima Bellotija u završnici utakmice: jednog je Torino postigao s igračem više, dva s dva igrača više.

Od 59. minute domaći su igrali bez isključenog Verrea, od 86. minute ostali su bez Stojanovića.

Josip Brekalo asistirao je za zadnji gol, Marko Pjaca je ozlijeđen.

Juventus je jedva pobijedio Veneziju zahvaljujući spretnosti veterana Bonuccija, stoper domaćina postigao je oba pogotka.

Venezia je u drugom dijelu ostavila bolji dojam od domaćina, stvorili su gosti više prilika, ali nemaju takvu kvalitetu da bi mogli iznenaditi.

Utakmica 35. kola: Juventus - Venezia 2:1 (Bonucci 7, 76/Aramu 71), Milan - Fiorentina 1:0 (Leao 82), Empoli - Torino 1:3 (Zurkowski 56/Belotti 78-11m, 87-11m, 90+6), Udinese - Inter 1:2 (Pussetto 72/Perišić 12, Martinez 39), Roma - Bologna 0:0