Serie A: Juventus i Roma uvjerljivi, hrvatski igrači vrlo aktivni, Nestorovski opet odlučio

Srijeda, 21. rujna 2016. 22:50 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Atalanta - Palermo 0:1,  Empoli - Inter 0:2, Juventus - Cagliari 4:0, Roma - Crotone 4:0

Mario Mandžukić i Marko Pjaca ušli su u završnici uvjerljive pobjede Juventusa nad Cagliarijem.

Mandžukić je ušao umjesto Higuaina u 81. minuti, Pjaca je ušao umjesto Dybale u 72. minuti.

Milan Badelj i Hrvoje Milić odigrali su cijelu utakmicu za Fiorentinu, Stipe Perica igrao je do 71. minute za Udinese.

Nikola Kalinić ušao je u igru u 61. minuti, napadač Fiorentine nije bio strijelac u utakmici bez pobjednika (2:2).

Ivan Perišić igrao je cijelu utakmicu za Inter, koji je dvama pogocima Icardija riješio pitanje pobjednika za nepunih dvadeset minuta utakmice.

Marcelo Brozović suspendiran je do daljnjega.

Ivan Strinić i Marko Rog sjedili su na klupi Napolija u remiju protiv momčadi Ivana Jurića i Stjepana Ostojića.

Ilija Nestorovski ponovo je postigao pogodak odluke, bivši napadač Intera iz Zaprešića bio je strijelac jedinog pogotka u 89. minuti kojim je Palermo osvojio bodove.

Josip Posavec bio je na vratima Palerma, Mate Jajalo nije bio u zapisniku.

Robert Murić sjedio je na klupi Pescare

Utakmice 5. kola: Atalanta - Palermo 0:1 (Nestorovski 89), Chievo - Sassuolo 2:1 (Rigoni 21, Castro 41/Defrel 28), Empoli - Inter 0:2 (Icardi 10, 17), Genoa - Napoli 0:0, Juventus - Cagliari 4:0 (Rugani 14, Higuain 34, Alves 39, Ceppitelli 84-ag), Pescara - Torino 0:0, Roma - Crotone 4:0 (El Shaaraway 26, Salah 37, Džeko 48, 57), Udinese - Fiorentina 2:2 (Zapata 26, Danilo 45/Babacar 30, Bernardeschi 52)