Serie A: Juventus izjednačio s igračem manje, Ronaldo dvostruki strijelac

Nedjelja, 27. rujna 2020. 17:10 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo (Juventus)

Roma i Juventus odigrali su neodlučeno utakmicu nakon koje domaćini imaju za čime žaliti.

Osim što Roma nije iskoristila beliko šansi, Džeko je dvaput imao velike prilike, Rabiot je dobio drugi žuti karton u 62. minuti.

Juventus je utakmicu nastavio s desetoricom igrača i uspio izjednačiti.

Pogodak je psotigao tko drugi nego Ronaldo, dvostruki strijelac u Rimu.

Prvi pogodak postigao je iz penala, drugi udarcem glavom.

Milan je ostvario pobjedu bez Ibrahimovića, koji je u samoizolaciji nakon što je bio pozitivan na COVID-19, Rebić je igrao na njegovu mjestu do 57. minute.

Tada je Rebić izašao zbog ozljede ruke.

Napoli nije imao milosti prema Genoi za koju su u početnoj postavi igrali Pjaca i Badelj. Prvi je izašo u 70. drugi u 64. minuti.

Jurićeva Verona je minimalno pobijedila Udinese.

Jedini strijelac bio je Favilli u 57. minuti.

Utakmice 2. kola: Verona - Udinese 1:0 (Favilli 57), Crotone - Milan 0:2 (Kessie 45+2-11m/Daz 50), Napoli - Genoa 6:0 (Lozano 10, 65, Zielinski 46, Mertens 57, Elmas 69, Politano 72), Roma - Juventus 2:2 (Veretout 31-11m, 45+1/Ronaldo 44-11m, 69