Serie A: Fiorentina i Milan bez golova, Kalinić, Badelj i Milić igrali, Perišić osigurao Interu bod

Nedjelja, 25. rujna 2016. 17:13 Napisao/la  SC

Utakmice 6. kola: Torino - Roma 3:1, Genoa - Pescara 1:1, Inter - Bologna 1:1, Fiorentina - Milan 0:0

Nikola Kalinić, Milan Badelj i Hrvoje Milić igrali su u početnom sastavu Fiorentine u utakmici bez pogodaka protiv Milana. Badlje je izašao u 73. minuti,Tello je pojačao napad, ali se mreže nisu tresle čak ni nakon udarca s bijele točke.

U 23. minuti Iličić je pogodio stativu iz kaznenog udarca.

Ivan Perišić osigurao je Interu bod pogotkom u 37. minuti utakmice protiv Bologne, koja je uspjela izdržati pritisak domaćina.

Marcelo Brozović i dalje suspendiran zbog kršenja klupske discipline.

Stipe Perica ušao u igru u 61. minuti utakmice protiv Sassuola. Andrija Balić porazu Udienesea svjedočio je s klupe.

Ivan Jurić i Stjepan Ostojić ostali su bez boda protiv Pescare, koja je s dvojicom igrača više izjednačila pogotkom u 86. minuti.

Prije toga Genoa je ostala bez dvojice igrača. Isključeni su Edenislon u 74. zbog dva žuta kartona i Pandev u 77. minuti zbog nesportskog ponašanja.

Robert Murić sjedio je na klupi Pescare.

Utakmice 6. kola: Torino - Roma 3:1 (Belotti 8, Falque 52, 65/Totti 55), Genoa - Pescara 1:1 (Simenone 47/Manaj 86), Inter - Bologna 1:1 (Perišić 37/Destro 14), Lazio - Empoli 2:0 (Keita 29, Lulić 90), Sassuolo - Udinese 1:0 (Defrel 34), Fiorentina - Milan 0:0