Serie A: Ivan Perišić i Marcelo Brozović igrali u pobjedi protiv Ivana Jurića na San Siru

Nedjelja, 24. rujna 2017. 18:02 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu, a Marcelo Brozović je igrao do 81. minute u pobjedi Intera protiv Genoe.

Momčad Ivana Jurića i Stjepana Ostojića primila je pogodak u 88. minuti nakon čega je ostala bez isključenih Omeonga (91) i Taarbata (93).

Geona je ostavil dobar dojam, prema prikazanom nije zaslužila poraz. Brozović je u 45. minuti zatresao okvir gola.

Petar Brlek sjedio je na klupi Genoe. isto kao i Ivan Vargić na klupi Lazija u pobjedi protiv Verone.

Utakmice 6. kola: Cagliari - Chievo 0:2 (Inglese 53, Stepinski 90+3), Crotone - Benevento 2:0 (Mandragora 43, Rohden 58), Inter - Genoa 1:0 (D'Ambrosio 88), Verona - Lazio 0:3 (Immobile  24, 41, Marusic 60)